Co naprawiamy

NASZE USŁUGI

Naprawa protez, klejenie, uszczelnianie czy wzmacnianie? Studio-Dent to pracownie z prawie 30-letnim doświadczeniem i najnowszą technologią w zasięgu. To właśnie sprawia, że możemy zaoferować szeroki wachlarz usług, w najlepszej cenie. Podstawowe naprawy protez wykonujemy 24h w czasie 15 minut!

24 godziny

na dobę

12 miesięcy

w roku

3 niezależne

placówki

30 lat

doświadczenia

Naprawy protez

Prawie 30 lat doświadczenia

Studio-Dent Naprawa Protez Poznań Nasza wykwalifikowana kadra wykonuje specjalistyczne prace naprawy protez zębowych w oparciu o najlepsze światowe technologie i materiały. Cały czas uczestniczymy we wdrażaniu innowacji jakie daje dziedzina naprawa protez dentystycznych.

Usługi które oferujemy wykonywane są z wiodących materiałów o bardzo wysokiej wytrzymałości. Zakres prac obejmuje naprawy: mosty, korony na ceramice Ivoclar, ceramotion, protezy szkieletowe, prace kombinowane, protezy akrylowe.

Profilaktyka i higiena

WZMACNIANIE PROTEZ

W ofercie pracowni dentystycznej Studio-Dent w Poznaniu znajduje się również możliwość uzbrojenia protezy,  dzięki najnowszym rozwiązaniom powoduje to wyraźne podniesienie jej wytrzymałości. Dzięki temu zabiegowi możemy znacząco podnieść komfort użytkowania protezy zębowej.

Po telefonicznej rejestracji naprawa zostaje wykonana na poczekaniu w czasie około 15 min. Wszystkie naprawy wykonywane są z najlepszych materiałów objętych certyfikatami i gwarancją.

Pracownia Studio-Dent

Skomplikowane naprawy

Dysponujemy profesjonalnym laboratorium, oraz najwyższej klasy specjalistami – wykonujemy nawet najbardziej skomplikowane naprawy.

Ekspresowe usługi

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Naprawiamy korony i mosty pełnoceramiczne, porcelanowe na metalach również szlachetnych, protezy całkowite, częściowe i szkieletowe. Wykonujemy prace kombinowane o wysokiej staranności na miejscu.

Obsługa 24h

Indywidualne podejście

Oferujemy Państwu nasze usługi przez całą dobę, istnieje możliwość wykonania prac na podstawie zarchiwizowanych materiałów.

Call Now Button601720778